Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NILS KÖLARE(1930-2007): Utan titel, signerad och daterad Nils Kölare -94, akryl på papper på pannå, 62x38 cm
731261
2020-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här