John Erik Franzén

John Erik Franzén
John Erik Franzén
John Erik Franzén
John Erik Franzén
John Erik Franzén
John Erik Franzén

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): Fat boy, monogramsignerad och daterad JEF 1995, 94/250, färglitografi, ca 46x54 cm

731267

2020-02-02