Hans Wigert etsningar

Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): Figurkompositioner, diptyk, 1968, signerad, 2/5, etsningar, varierande storlekar bildstrl 25x25 - 29x25 cm

Med dedikation

731274

2020-02-02