Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
STORA KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, förgylld och delvis patinerad brons, 3-armade, med 4 ljuspipor, kolonformade på trepassfot, höjd ca 75 cm
Renoverade
731285
2020-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här