Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flickhuvud, signerad och daterad B.B-H -39, brons, Herman Bergman, höjd inkl. marmorsockel ca 17 cm

731290

2020-02-01