Helmtrud Nyström färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939): Figurkomposition, signerad och daterad Helmtrud Nyström 2002, numrerad 174/425, färglitografi, ca 46x31 cm

731304

2020-02-08