Bordsfotogenlampa
2020-02-01
731316
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-talets början, fot och stomme av alabaster, glaskupa, höjd ca 81 cm inkl brännarrör
Smärre slitage, mindre bortfall