Bordspendyl senempire

Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, marmor, patinerad brons, krönt av krigare, urtavla med romerska siffror samt märkt Hemon Paris, höjd ca 64 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg

731332

2020-02-01