Sven X:et Erixson färglitografi
2020-02-08
731345
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Figurkomposition vid stranden, färglitografi, signerad, numrerad 89/360, bildmått ca 55x44 cm
Ej examinerad ur ram, smärre syraangripen