Jan Naliwajko oljemålning

Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Komposition med kvinnofigur, signerad samt daterad J. Naliwajko 1999.5, olja på papper, bladmått ca 76x57 cm

731353

2020-02-01