Omega Seamaster Megaquartz herrarmbandsur
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OMEGA, armbandsur, Seamaster, Megaquartz, stål, ca 1973, quartz, safirglas, dag, datum, boettnr. 196.0022, 396.0816, serienr. 37506288, cal 1310, originallänk, 38x48 mm
Ojämn gång, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med skador, bruksslitage
731367
2020-02-02