Omega Seamaster Megaquartz herrarmbandsur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OMEGA, armbandsur, Seamaster, Megaquartz, stål, ca 1973, quartz, safirglas, dag, datum, boettnr. 196.0022, 396.0816, serienr. 37506288, cal 1310, originallänk, 38x48 mm

Ojämn gång, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med skador, bruksslitage

731367

2020-02-02