Smoking samt Jaquette
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMOKING, JAQUETTE och STORMHATT, smoking jacka samt olivgröna smokingbyxor, 1900-talets första hälft, strl ca 50/52, samt tredelad Jaquett, strl ca 50, vit halsduk i siden, fluga, diverse accesoarer för en gentleman samt käpp, stormhatt från London, storlek ca 56, samt ytterrock, av märket Van Gils.
Slitage. Bruksslitage
731386
2020-02-01