Oljemålning Olof Krumlinde
2020-02-01
731389
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Kustlandskap från Kullen, signerad, olja på duk, ca 32x43 cm