Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAN NALIWAJKO (1939-2017): Väggrelief, signerad och daterad J Naliwajko 1987, guld- och silverfolierat plexiglas, ca 117x114 cm
731393
2020-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här