Jan Naliwajko objekt

Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Väggrelief, signerad och daterad J Naliwajko 1987, guld- och silverfolierat plexiglas, ca 117x114 cm

731393

2020-02-01