Edition Amour Rolex Oyster Perpetual Date
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ROLEX OYSTER PERPETAUL DATE, armbandsur, 1980-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, datum, skruvkrona, jubileelänk ref nr. 62510D/SR8/468, ref nr. 6917F, serie nr. 6439330, diam ca 26 mm, box med inredning samt extra länkbitar medföljer
Bruksslitage. Något anlupen urtavla. Länk med slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
731411
2020-02-09