Edition Amour Rolex Oyster Perpetual Date

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ROLEX OYSTER PERPETAUL DATE, armbandsur, 1980-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, datum, skruvkrona, jubileelänk ref nr. 62510D/SR8/468, ref nr. 6917F, serie nr. 6439330, diam ca 26 mm, box med inredning samt extra länkbitar medföljer

Bruksslitage. Något anlupen urtavla. Länk med slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

731411

2020-02-09