Kassakista 16/1700-tal

Kassakista 16/1700-tal
Kassakista 16/1700-tal
Kassakista 16/1700-tal
Kassakista 16/1700-tal
Kassakista 16/1700-tal
Kassakista 16/1700-tal
Kassakista 16/1700-tal
Kassakista 16/1700-tal
Kassakista 16/1700-tal
Kassakista 16/1700-tal
Kassakista 16/1700-tal
Kassakista 16/1700-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASSAKISTA, 16/1700-tal, smides beslag, höjd 48, 65x43 cm, nyckel finns

Skador och slitage, anlupen, löst lås

731423

2020-02-01