Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KASSAKISTA, 16/1700-tal, smides beslag, höjd 48, 65x43 cm, nyckel finns
Skador och slitage, anlupen, löst lås
731423
2020-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här