Dryckesstop 2 st

Dryckesstop 2 st
Dryckesstop 2 st
Dryckesstop 2 st
Dryckesstop 2 st
Dryckesstop 2 st
Dryckesstop 2 st
Dryckesstop 2 st
Dryckesstop 2 st
Dryckesstop 2 st
Dryckesstop 2 st
Dryckesstop 2 st
Dryckesstop 2 st

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DRYCKESSTOP, 2 st., tenn, 1900-tal, stämplad undertill, höjd ca 19 resp. 26,5 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, repor, märken

731427

2020-02-08