International Watch Co herrarmbandsur
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
IWC, armbandsur, 18 k guld, ca 1943, manuell, plexiglas, boettnr. 717668, integrerad länk i 18 k (ej original), diameter 25,6 mm, vikt ca 57,3 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garnterar ej funktionen, bakboett med smärre bucklor, länk med skador, ej originalkrona
731429
2020-02-01