Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÄNGSKÅP med vitrin, 1800-talets slut, bonad björk, höjd 90, 80x36 cm, nyckel finns
Renoverat, skadat lås, slitage
731430
2020-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här