Waldemar Sjölander
2020-02-01
731448
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988), Komposition utan titel, signerad och daterad 1965, gouache, ca 60x43 cm