Lennart Rosensohn akvarell

Lennart Rosensohn akvarell
Lennart Rosensohn akvarell
Lennart Rosensohn akvarell
Lennart Rosensohn akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Tre poserande nakna kvinnor, signerad och daterad Rosensohn 1982, akvarell, ca 27x32 cm

731450

2020-02-01