Kaffeservis "Princess" Royal Copenhagen
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, "Princess", 22 dlr, kaffeservis, bestående av: 9 kaffekoppar med fat (719), 9 assietter (574), gräddkanna (522), gräddkanna (521), 2 ljusstakar (767)
Smärre slitage, en kopp med nagg, mikronagg kan förekomma
731462
2020-02-05