Samling silver

Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SILVER, 5 dlr, bl.a. 830 samt 925, bestående av: sockerruska, 2+1 ljusstakar med fyllda fötter samt oljekanna, höjder ca 7-17,5 cm, vikt sockerruska ca 100 g

Bruksslitage, repor, märken

731470

2020-02-08