Samling silver
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SILVER, 5 dlr, bl.a. 830 samt 925, bestående av: sockerruska, 2+1 ljusstakar med fyllda fötter samt oljekanna, höjder ca 7-17,5 cm, vikt sockerruska ca 100 g
Bruksslitage, repor, märken
731470
2020-02-08