Byrå bemålad
2020-02-01
731472
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, 3 lådor, bemålad, beslag i mässing, höjd 81, 113x47,
Senare bemålad, nyckel saknas, skador,