Ernst Billgren skulptur Ljushållare

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): "Ljushållaren", signerad med monogram och numrerad EB 69/100, patinerad och förgylld brons på marmorsockel, höjd inklusive sockel 35 cm

731473

2020-02-06