John Brauner olja på duk

John Brauner olja på duk
John Brauner olja på duk
John Brauner olja på duk
John Brauner olja på duk
John Brauner olja på duk
John Brauner olja på duk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN BRAUNER (Fördd 1931):"Spröd bukett", signerad BRAUNER, a tergo signerad Jan Brauner samt betitlad, olja på duk, ca. 116x89 cm

Bruksslitage, smärre repor

731481

2020-02-02