Okänd konstnär, oljemålning

Okänd konstnär, oljemålning
Okänd konstnär, oljemålning
Okänd konstnär, oljemålning
Okänd konstnär, oljemålning
Okänd konstnär, oljemålning
Okänd konstnär, oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OKÄND KONSTNÄR (1900-tal): "Franskt landskap GREZ 00", monogramsignerad samt a tergo otydligt signerad och betitlad, olja på duk, ca 65x102 cm

731487

2020-02-02