Lars Johansson etsning

Lars Johansson etsning
Lars Johansson etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS JOHANSSON (född 1945): "Sköldbärare", etsning, signerad och numrerad 258/330, plåtstorlek 40 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

731490

2020-02-07