Erik Jansson oljemålning
Valmis
2020-02-02
731494
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ERIK JANSSON (1924-1985): "Enbuskar", signerad Erik Jansson samt a tergo betitlad, olja på duk, ca 60x70 cm