Tage Björk

Tage Björk
Tage Björk
Tage Björk
Tage Björk
Tage Björk
Tage Björk

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE BJÖRK (1909-1980): Motiv med husfasader, signeradTage Björk, olja på masonit, 62x53 cm

731495

2020-02-07