Peter Freudenthal 2 färglitografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): (2) Kompositioner, signerade, varav 1 daterad 1991, färglitografi, 27/110, bildstorlek 51x66, respektive 26x19 cm

Ej examinerade ur ramar

731504

2020-02-07