Jan Stigland, olja på duk

Jan Stigland, olja på duk
Jan Stigland, olja på duk
Jan Stigland, olja på duk
Jan Stigland, olja på duk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN STIGLAND (Född 1955): "Porträtt och blomma", signerad och a tergo betitlad, olja på duk, ca 45x40 cm

731505

2020-02-02