Torsten Esbjörnsson oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORSTEN ESBJÖRNSSON (1925-2012): Geometrisk komposition, a tergo signerad Torsten Esbjörnsson 1966, olja på pannå, ca 49x52 cm

Bruksslitage

731515

2020-02-02