Lillemor Rudolf-Hall, oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LILLEMOR RUDOLF-HALL (Född 1930): "Form och figur", monogramsignerad LR, a tergo betitlad, olja på duk, ca. 63x52 cm

731519

2020-02-02