Kontorsstol

Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

KONTORSSTOL "Bombo Chair", Stefano Giovannoni, Magis, 2000-tal, sitthöjd (högsta läge) plast samt kromad metall, ca 57 cm

Stor repa i ryggen, slitage

731527

2020-01-31