Byrå rokokostil 1900-tal

Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal, fanerad med olika träslag, beslag av mässing, skiva av profilerad marmor, tre lådor, märkt Svensk Möbelindustri SMI 377, höjd 82, 100x53 cm, nyckel finns

Slitage, märken, mindre nagg

731539

2020-02-02