Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GÖTE LINDKVIST(1902-1980): "Stadsgata i jultid", signerad samt numrerad 37/40, färglitografi, bildmått ca 40z28 cm
Ej examinerad ur ram
731562
2020-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här