Paul Delvaux litografi

Paul Delvaux litografi
Paul Delvaux litografi
Paul Delvaux litografi
Paul Delvaux litografi
Paul Delvaux litografi
Paul Delvaux litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL DELVAUX, (1897-1994): litografi, numrerad, 77/100, signerad, motivmått ca 30,5x39 cm

Något gulnat blad

731563

2020-02-03