Yngve Ekström Anders fåtölj

Yngve Ekström Anders fåtölj
Yngve Ekström Anders fåtölj
Yngve Ekström Anders fåtölj
Yngve Ekström Anders fåtölj
Yngve Ekström Anders fåtölj
Yngve Ekström Anders fåtölj
Yngve Ekström Anders fåtölj
Yngve Ekström Anders fåtölj
Yngve Ekström Anders fåtölj
Yngve Ekström Anders fåtölj
Yngve Ekström Anders fåtölj
Yngve Ekström Anders fåtölj

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

YNGVE EKSTRÖM, "Anders", fåtölj, 1900-talets mitt, sits och rygg i sadelgjord, modellen formgiven 1945, sitthöjd ca 39 cm

Kuntoraportti

Slitage och fläckar

731577

Päivämäärä:

2020-02-02