Yngve Ekström Anders fåtölj
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
YNGVE EKSTRÖM, "Anders", fåtölj, 1900-talets mitt, sits och rygg i sadelgjord, modellen formgiven 1945, sitthöjd ca 39 cm
Kuntoraportti
Slitage och fläckar
731577
Päivämäärä:
2020-02-02