Edition Amour Omega Constellation armbandsur

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OMEGA CONSTELLATION, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, datum, urtavla sk pie pan, armband doublé Speidel ej original, ref nr. 168.005, verk nr. 20980521, kaliber 561, diam ca 34 mm, box med inredning samt originalcertifikat medföljer

Bruksslitage. Fungerar vid inskrviningstillfället. SAV garnterar ej funktionen.

731579

2020-02-09