Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGRID ATTERBERG (1920-2008): Uppläggningsfat, Upsala-Ekeby , glaserad keramik, märkt Ekeby 2092 Abg, 1952-54, ca 34,5x38 cm
Ett litet nagg undertill, bruksslitage
731580
2020-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här