Bengt Lindström

Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (3) färglitografi med nyårsönskning, armbandsur 1999 samt bok, Fragments Editions 1998, signerad, litografiens bildmått ca 27x21 cm

Extra armand till klockan medföljer

731583

2020-02-02