Bengt Lindström
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (3) färglitografi med nyårsönskning, armbandsur 1999 samt bok, Fragments Editions 1998, signerad, litografiens bildmått ca 27x21 cm
Extra armand till klockan medföljer
731583
2020-02-02