Blomvas

Blomvas
Blomvas
Blomvas
Blomvas
Blomvas
Blomvas
Blomvas
Blomvas

Klubbat för:

4 000 SEK

800 SEK

BLOMVAS, Kina, 1900-talets första hälft, motiv med blommor och insekter, emaljfärger , höjd ca 10 samt 10-15 cm

Slitage

731588

2020-02-07