Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BELLMANSLYKTA, mässing, 1900-talets andra hälft, hexagonal form, tre ljuspunkter, fasettslipade glas, höjd (med kedja) ca 55, diameter 33 cm
Funktione garanteras ej, smäre slitage
731605
2020-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här