Bellmanslykta

Bellmanslykta
Bellmanslykta
Bellmanslykta
Bellmanslykta

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BELLMANSLYKTA, mässing, 1900-talets andra hälft, hexagonal form, tre ljuspunkter, fasettslipade glas, höjd (med kedja) ca 55, diameter 33 cm

Funktione garanteras ej, smäre slitage

731605

2020-02-07