Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FRANZ STÖBER (Österrike, 1760-1834): Nature morte med hjorthuvud, signerad och daterad F. I. Stobert pinxit 1783, påskrift a tergo Audubons Collection, olja på duk, 45x36 cm
731608
2020-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här