Franz Stöber oljemålning

Franz Stöber oljemålning
Franz Stöber oljemålning
Franz Stöber oljemålning
Franz Stöber oljemålning
Franz Stöber oljemålning
Franz Stöber oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FRANZ STÖBER (Österrike, 1760-1834): Nature morte med hjorthuvud, signerad och daterad F. I. Stobert pinxit 1783, påskrift a tergo Audubons Collection, olja på duk, 45x36 cm

731608

2020-02-04