Sigvard Bernadotte blandteknik

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): "Arabesque", signerad och daterad Sigvard Bernadotte -85, blandteknik, motivmått ca 19,5x27,5 cm

731614

2020-02-05