Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): "Arabesque", signerad och daterad Sigvard Bernadotte -85, blandteknik, motivmått ca 19,5x27,5 cm
731614
2020-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här