Naliwajko Väggrelief 1986

Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Väggrelief, daterad och signerad J Naliwajko 1986, silverfolierat plexiglas, ca 42x41 cm

Lätt nött.

731616

2020-02-02